Kakaové boby nepražené 125 g

Kakao je tradiční posvátná rostlina a potravina indiánů napříč Amazonií, kde jej využívají po staletí v různých podobách.

Nepražené kakaové boby jistě oceníte jako společníka na cesty, když potřebujete zahnat hlad nebo doplnit energii.

 

Balení 125 g.

247 Kč / ks 214,78 Kč bez DPH
Skladem

Dobré pro:

- zlepšuje náladu a psychickou pohodu

- pomáhá zahánět pocit hladu

- dodává energii a živiny pro tělo

- podporuje nervový a kardiovaskulární systém

- působí protizánětlivě

- vhodné do batohu nebo kabelky jako rychlá svačina

 

Obsahuje: theobromin, hořčík, mangan, chrom, železo, vápník, zinek, měď, antioxidanty, omega-6, vitamín C

Kakao je tradiční posvátná rostlina a potravina indiánů napříč Amazonií, kde jej využívají po staletí v různých podobách. Odtud pochází i naše kakao, které je odrůdy Criollo, považováno za nejchutnější a kterého se světově pěstuje už méně než 1%. Nepražené obsahují celé spektrum prospěšných a výživných látek. Když indiáni vyrážejí do džungle, berou si s sebou zásobu kakaových bobů, které jim slouží jako nutričně výživná svačina, když mají hlad a potřebují doplnit energii. Inspirujte se amazonskými indiány a mějte kakaové boby při ruce když na Vás přijde hlad a nemáte možnost se někde najíst. Jsou vhodné třeba i do auta na delší cesty.

 

Použití: 3 - 5 bobů 3x denně. Nejlépe konzumovat samostatně, ale je též možné je přidat do smoothies, dezertů nebo použít při pečení a vaření. 

 

Vhodné kombinovat s*: lucumoumacou

*při vhodné kombinaci dochází k synergickému efektu, kdy celková účinnost je ještě vyšší než účinek každé jednotlivé části

 

Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 652 Kcal / 2728 kJ. Tuky 56,4 g – z toho nasycené mastné kyseliny 26,3 g; Sacharidy 22 g – z toho cukry 0,7 g; Bílkoviny 13,9 g; Sůl 0,1 g.

 

Obsah balení: 100 % Criollo kakao (bot. Theobroma cacao) - celé boby

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Není určen dětem do 3 let. 

Kategorie: Kakao
Hmotnost: 0.125 kg