Shayary Wayusa ručně drcená 125 g

Tradiční amazonský povzbuzující čaj, zdravější a chuťově jemnější alternativa ke kávě, ideální pro celodenní popíjení v práci i při odpočinku.

 

Balení 125 g.

267 Kč / ks 232,17 Kč bez DPH
Skladem

 

 

Tradiční povzbuzující nápoj z posvátného stromu rostlinné rodiny yerba maté. Je pěstována a sbírána způsobem šetrným pro Amazonii a dále sušena a ručně drcena tradičními postupy rodinami ekvádorského kmene Kichwa. Indiáni wayusu každodenně vaří nad ohněm a popíjejí v průběhu celého dne. Pomáhá jim zvládnout všechny úkoly a výzvy dne. Má mile zemitou chuť s medovým tónem. Produkce a prodej wayusy umožňuje indiánům získat potřebné zdroje pro zvládnutí narůstajících nároků civilizace a pomáhá zachovat tradiční život a kulturu jejich komunit i přirozeného prostředí. Shayary Wayusa získala v roce 2018 ocenění o nejlepší wayusu Ekvádoru.

 

Použití: 2 - 6 polévkových lžic na 1 litr vody vařte 5 - 20 min. dle požadované intenzity. Lístky můžete opakovaně vyvařit, takto lze získat 2-3 odvary. Při opakovaném vaření doporučujeme přidat trochu nových listů.


Nutriční hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 0 Kcal / 0 KJ; Kofein 0,26 g; Bílkoviny 0 g; Tuky 0 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy 0 g; z toho cukry 0 g.

 

Obsah balení: 100 % Shayary Wayusa (bot. Cesmína Guayusa), ručně drcená

 

Upozornění: Kvůli obsahu kofeinu není doporučena pro těhotné a kojící ženy ani děti. Nedoporučujeme ve večerních hodinách. Skladujte mimo dosah dětí.

Kategorie: Wayusa
Hmotnost: 0.125 kg

Wayusa